צינור כיבוי אש

 
על פי החוק בישראל, כל בעל עסק מחויב בהתקנה של ציוד למיגון מפני אש בחלל המבנה המיועד לפעילות העסקית. חוק זה קובע בדיוק מהו הציוד הנדרש להתקנה בכל חלל, על פי גודל החלל, אופי הפעילות המתבצעת בו והחומרים הנמצאים בין קירותיו.

אחד מפריטי הציוד שחייבים להימצא בכל מבנה שכזה, ולמעשה – בכל מבנה, ציבורי או פרטי ששוהים בו אנשים – הוא צינור כיבוי אש.
אצלנו במ. פינק תוכלו למצוא את כל הציוד הנדרש להתקנה בכל סוגי המבנים, שיגיע אליכם עם אחריות מלאה ועם אפשרות לשירותי התקנה מקצועיים.
 
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת ציוד מקצועי להגנה בטוחה
חייגו עכשיו 073-7841616
ונשמח לעמוד לשירותכם.

 
צינור כיבוי אש למבנים ועסקיםצינור כיבוי אש למבנים ועסקים
התקנה, תחזוקה וייעוץ לשימוש בציודהתקנה, תחזוקה וייעוץ לשימוש בציוד
צינורות כיבוי אש בכל אורךצינורות כיבוי אש בכל אורך
 

מהו צינור כיבוי אש?

 
צינור כיבוי אש, או בשמו המוכר "גלגלון", המותקן במתקן ייעודי שתלוי על הקיר בתוך המבנה ו/או בסמוך לו. מדובר בצינור בעל קוטר גדול במיוחד, המחובר לברז כיבוי אש ייעודי. ברגע שפותחים את הברז המים זורמים דרך הצינור בלחץ גבוה במיוחד. התזה של מים בלחץ כזה אל עבר האש מסייעת מאוד בכיבויה, או, לכל הפחות – במניעת התפשטותה לאזורים נוספים.
 

התאמה מדויקת למבנה ותחזוקה תקופתית

 
יש מספר פרמטרים שחשוב להקפיד עליהם כשרוכשים ציוד לכיבוי ולגילוי אש, ובעיקר את הגלגלון המדובר. אחרי הכול, מדובר בצינור, ועל מנת שהשימוש בו יהיה אפקטיבי, חשוב שהוא יהיה באורך המתאים. כך למשל, אם אותו צינור כיבוי אש מיועד להתקנה בבניין רב קומות, הוא צריך להיות ארוך הרבה יותר ממתקן המיועד למבנה חד קומתי.

כמו כל ציוד אחר המיועד לטובת מיגון מפני שריפות, גם צינור כיבוי אש חשוב לתחזק אחת לתקופה. זאת משום שהזמן יכול לגרום לכך שיתבלה או ייסתם ובשעת הצורך לא יפעל כראוי. לכן, כשאתם רוכשים את הציוד אל תשכחו לוודא שאתם יכולים לקבל גם שירותי תחזוקה מקצועיים, ועוד יותר חשוב – אל תשכחו להזמין אותם אחת לחצי שנה או שנה.
 

מ. פינק לשירותכם

 
אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של ציוד לכיבוי אש, כולל צינורות כיבוי אש איכותיים במיוחד. בנוסף אנו מספקים שירותי התקנה ותחזוקה מקצועיים, שיאפשרו לכם להיות בטוחים שהציוד תקין ויוכל לשמש אתכם בצורה יעילה בשעת חירום, שאנחנו מקווים שלא תבוא.
 
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת ציוד חייגו עכשיו 073-7841616 ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.